July 6 2020 - 3 pm CET
All lots cannot exit from Italy
LOT 44:
DEA ASSISA IN TRONO
Sold for: €190
280
€460
Buyer's Premium: 26%
DEA ASSISA IN TRONO
V - IV secolo a.C.
alt. cm 13,3
PROVENIENZA
Collezione privata, Roma.