July 6 2020 - 3 pm CET
All lots cannot exit from Italy
LOT 45:
BUSTO IN TERRACOTTA DI PERSEFONE
Sold for: €120
€40
Buyer's Premium: 26%
V - IV secolo a.C.
alt. cm 5,5; basetta cm 4x3,7x2,1
PROVENIENZA