4 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1-1134
5 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1135-2315
LOT 23:
Sold for: €120
Buyer's Premium: 20%
AUSTRIA - Ferdinando I d'Asburgo-Lorena (1835-1848) - Tallero - 1843 A - AG Kr. 2240 Nel campo al R/ 1 - Colpettini - SPL-FDC