ЛОТ 9:
JOSEPH WILLAERT (1936 - 2014)
Продан:
1 000
€1 500 - €2 000
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
JOSEPH WILLAERT (1936 - 2014)
"Ballonnetjestekst " - Olieverf op doek - Achteraan gesigneerd, getiteld en gedateerd 1992 - 62 x 75 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique