LOTTO 21:
JEF VAN DE FACKERE (1879 - 1946)
Venduto:
€100 - €300
Commissione per la casa d'aste: 29%
"Stilleven met bloemen" - Olieverf op doek - Rechtsboven gesigneerd - 62 x 69 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique