ЛОТ 22:
GUSTAVE SOREL (1905 - 1981)
Продан:
€600 - €800
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
GUSTAVE SOREL (1905 - 1981)
"Gevels" - Olieverf op paneel - Gesigneerd - Groot schilderij - 110 x 80 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique