ЛОТ 29:
FRANCOIS MUSIN (1820 - 1888)
Продан:
€600 - €800
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
FRANCOIS MUSIN (1820 - 1888)
"Het binnenvaren van de visserssloep" - Olieverf op mahonie - Gesigneerd - 19 x 24 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique