ЛОТ 32:
Antiek schilderij - "Voorname heer" - XVIII eeuw - Olieverf op doek (herdoekt) - 63 x 50 cm
Nom de la ...
Продан:
€200 - €500
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique