ЛОТ 34:
HENRI VICTOR WOLVENS (1896 - 1977)
Продан:
1 500
€2 000 - €2 500
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
"Zee- en duinenzicht" - Mixed media op papier - (Aquarelle, olieverf en inkt) - Gesigneerd - Gedateerd 1960 - 53 x 72 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique