Asta 1 Parte 1 ART MODERNE - TABLEAUX - LITHOGRAPHIES - SCULPTURES
Da Dewit Auctions
27.12.23
Torhoutsesteenweg 475, 8400 Oostende, Belgique, Belgio

LOTTO 50:

Venduto:
€200 - €400
Commissione per la casa d'aste: 29% Altri dettagli
27.12.23 in Dewit Auctions

Schilderij - "Schapen en kippen" - Olieverf op paneel - Rechtsonder moeilijk leesbaar gesigneerd - Mooi gedoreerd kader - 24 x 33 cm

Nom de la banque : Fintro BNP Paribas

Bic : GEBABEBB

Iban : BE21 1434 0078 4503

Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2

8400 Oostende

Belgique