ЛОТ 129:
HENRY SCHOUTEN (1857 - 1927)
Продан:
€300 - €600
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
HENRY SCHOUTEN (1857 - 1927)
"Haan met kippen" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Klein letsel - 53 x 65 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique