LOTE 165:
JACK GAGE (1946 - )
Vendido:
€1 000 - €1 200
Comisión de la casa de subasta: 29%
IVA: 21%
JACK GAGE (1946 - )
"Le voyageur" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Met certificat d' expertise - 100 x 100 cm