ЛОТ 178:
RAOUL DE KEYSER (1930 - 2012)
Продан:
1 500
€2 000 - €2 500
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
RAOUL DE KEYSER (1930 - 2012)
"Element" - Met gouache opgehoogde zeefdruk - Gesigneerd en gedateerd 2007 in potlood - Genummerd 35/60 - 55 x 37 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique