LOTE 194:
KAREL APPEL (1921 - 2006)
Vendido:
1 000
€1 200 - €1 600
Comisión de la casa de subasta: 29%
IVA: 21%
KAREL APPEL (1921 - 2006)
"Night face on Broadway" - Grote carborendum - Gesigneerd in potlood - Gedateerd 1975 - Opschrift "Bon a tirer" - 59 x 71 cm