ЛОТ 196:
WALASSE TING (1929 - 2010)
Продан:
€600 - €800
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
WALASSE TING (1929 - 2010)
"Naakten met bloemen" - Litho - Gesigneerd in potlood - Genummerd 76/200 - 45 x 60cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique