ЛОТ 235:
LEON FREDERIC (1856 - 1940)
Продан:
€800 - €1 000
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
LEON FREDERIC (1856 - 1940)
"Meules en Flandre" - Olieverf op paneel - Gesigneerd - Achteraan getiteld - 40 x 50 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique