ЛОТ 263:
JOHN CLUYSENAAR (1899 - 1986)
Продан:
700
€1 000 - €1 200
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
JOHN CLUYSENAAR (1899 - 1986)
"Moderne compositie" - Olieverf op doek - Linksonder gesigneerd - 116 x 72 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique