ЛОТ 270:
PAUL PERMEKE (1918 - 1990)
Продан:
€800 - €1 000
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
PAUL PERMEKE (1918 - 1990)
"Noordzee" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Gedateerd 1985 - Groot schilderij - 80 x 100 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique