ЛОТ 287:
SAM GILLIAN (1933 - 2022)
8 000
€10 000 - €12 000
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
SAM GILLIAN (1933 - 2022)
(Attributed to) - "Untitled" - Acryl op Japans papier - Gesigneerd en gedateerd 1969 - 65 x 46 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique