LOTE 305:
PIERRE VERVOU (1822 - 1913)
Vendido:
€100 - €500
Comisión de la casa de subasta: 29%
IVA: 21%
PIERRE VERVOU (1822 - 1913)
"R. Estrix - Doyen du serment des Arquebusiers à Malines" - Olieverf op doek - Gesigneerd en gedateerd 1873 - Te restaureren - 101 x 83 cm