LOTE 313:
RAOUL DE KEYSER (1930 - 2012)
1 000
€1 200 - €1 500
Comisión de la casa de subasta: 29%
IVA: 21%
RAOUL DE KEYSER (1930 - 2012)
Linosnede uit 1992 - Gesigneerd en gedateerd in potlood - Genummerd 6/48 - 56 x 36 cm