LOTE 315:
GUILLAUME CORNEILLE (1922 - 2010)
Vendido:
€700 - €1 000
Comisión de la casa de subasta: 29%
IVA: 21%
"Untitled" - Zeer grote litho - Gesigneerd in potlood - Gedateerd 1991 - Genummerd 105/150 - 115 x 115 cm