LOTE 324:
ROGER RAVEEL (1921 - 2013)
Vendido:
1 000
€1 200 - €1 500
Comisión de la casa de subasta: 29%
IVA: 21%
ROGER RAVEEL (1921 - 2013)
"Genesis 31" - Litho - Gesigneerd in potlood - Genummerd 56/80 - Periode 1969 - 57 x 77 cm