LOTE 339:
LUCEBERT (1924 - 1994)
€400 - €600
Comisión de la casa de subasta: 29%
IVA: 21%
LUCEBERT (1924 - 1994)
"Het offer" - Litho - Gesigneerd en gedateerd 1973 in potlood - Genummerd 43/200 - 40 x 60cm