ЛОТ 428:
TURBAN
Продан:
€300 - €400
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
TURBAN
"Visser op het strand" - Olieverf op doek - gesigneerd - 30 x 90 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique