ЛОТ 437:
JOSE WOLFF (1885 - 1964)
Продан:
€100 - €200
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
JOSE WOLFF (1885 - 1964)
"De Vesder te Chaudfontaine" - Olieverf op paneel - Gesigneerd en gedateerd 1936 - Achteraan opschrift "Chaudfontaine - septembre 1936" - 26 x 35 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique