ЛОТ 468:
PABLO PICASSO (1881 - 1973)
5 000
€6 000 - €8 000
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
PABLO PICASSO (1881 - 1973)
"Raphaël et la Fornarina" - Orginele ets uit 1968 - Gesigneerd in potlood - Genummerd 22/50 - Uitgever: Galerie Louise Leiris - Paris - 1969 - 14,8 X 20,9 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique