ЛОТ 509:
JACK GAGE (1946 - )
Продан:
€600 - €800
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
JACK GAGE (1946 - )
"New York - Time Square" - Olieverf op doek - Gesigneerd - 90 x 120 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique