LOTTO 514:
HIPPOLYTE CAMILLE DELPY (1842 - 1910)
Venduto:
€300 - €500
Commissione per la casa d'aste: 29%
Toegeschreven aan - "Landschap" - Olieverf op doek (herdoekt) - Gesigneerd - Franse school - 78 x 102 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique