LOTTO 538:
J. SCHAFFER (19de eeuw)
Venduto:
€300 - €500
Commissione per la casa d'aste: 29%
J. SCHAFFER (19de eeuw)
"Liggende hond" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Gedateerd 1880 - Herdoekt - 61 x 50 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique