ЛОТ 542:
STAF STIENTJES (1883 - 1974)
Продан:
€200 - €400
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
STAF STIENTJES (1883 - 1974)
"Oogstlandschap" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Groot schilderij - 82 x 108 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique