LOTTO 543:
C. L. SCHMITZ (XIX EEUW)
€400 - €600
Commissione per la casa d'aste: 29%
C. L. SCHMITZ (XIX EEUW)
"Geanimeerd berglandschap met watermolen" - Olieverf op doek (herdoekt) - Gesigneerd - 66 x 97 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique