ЛОТ 547:
TAKASHI MURAKAMI (1962 - )
Продан:
1 000
€1 200 - €1 500
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
TAKASHI MURAKAMI (1962 - )
"Doraemon Sitting Up - He He" - Offset litho - Gesigneerd in inkt - Genummerd 111/300 - 54 x 40cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique