ЛОТ 557:
ROLAND DEVOLDER (1938 - )
€100 - €200
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
ROLAND DEVOLDER (1938 - )
"Gesprek met een aapje" - Ets + aquarelle - Gesigneerd in potlood - Exemplaar van de kunstenaar - 49 x 68 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique