ЛОТ 575:
FELIX LABISSE (1905 - 1982)
Продан:
€100 - €200
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
FELIX LABISSE (1905 - 1982)
Litho - Gesigneerd in potlood - Genummerd 62/100 - 43 x 31 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique