ЛОТ 586:
MARINO MARINI (1901 - 1980)
Продан:
€200 - €300
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
MARINO MARINI (1901 - 1980)
"Coppia di ballerina" - Litho - Gesigneerd - Genummerd 640/800 - Uitgever S.P.A.D.E.M 1971 - 33 x 25cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique