ЛОТ 635:
GILBERT SWIMBERGHE (1927 - 2015)
€50 - €150
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
"Geometrische compositie" - Litho - Gesigneerd in potlood - Gedateerd 1978 - Genummerd 22/150 - 63 x 63 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique