ЛОТ 1120:
Продан:
€200 - €500
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
Prachtige antieke Spaanse tafel - XVIII eeuw - Met 2 gesculpteerde laden - L: 193 cm - Breedte: 82 cm - Hoogte: 81 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique