ЛОТ 1127:
CLODION (1738 - 1814)
Продан:
€1 000 - €1 500
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
CLODION (1738 - 1814)
"De gelukkige familie" - Grote sculptuur in brons met 4 personages - XIX eeuw - Gesigneerd - H: 68 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique