ЛОТ 2052:
MIEKE DROSSAERT (1952 - )
Продан:
€100 - €200
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
MIEKE DROSSAERT (1952 - )
"Feestje" - Olieverf op doek - Monogram - Achteraan tegengetekend, getiteld en gedateerd 2007 - 100 x 100 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique