ЛОТ 2232:
JEAN VAN CAMPENHOUT (1907 - 1972)
Продан:
€200 - €300
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
"Stadszicht met ophaalbrug" - Olieverf op doek - Linksonder gesigneerd - Groot schilderij - 80 x 100 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique