ЛОТ 2635:
Schilderij - "Landschap met hoeve" - Moeilijk leesbaar gesigneerd en gedateerd - 26 x 48 cm
Nom de la ...
Продан:
€10 - €100
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique