ЛОТ 2653:
REDGIE VAN TROOST
Продан:
€10 - €100
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
REDGIE VAN TROOST
"Zeezicht" - Mixed media op papier" - Gesigneerd - Gedateerd 1984 - 43 x 56 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique