ЛОТ 2696:
M. GORBAY
Продан:
€10 - €100
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
M. GORBAY
"Moderne compositie" - Olieverf op doek - Linksboven gesigneerd - 124 x 98 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique