ЛОТ 3484:
MARC D'HAENENS
Продан:
€150 - €250
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
MARC D'HAENENS
"Psyche" - Ets op koper - Gesigneerd - Genummerd 5/5 - Patine in zilver - Met certificaat van de kunstenaar - 40 x 50 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique