ЛОТ 3508:
LOUIS VAN CUTSEM (1909 - 1992)
Продан:
€100 - €200
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
"Rik Van Steenbergen" - Bronzen plaket op standaard - H:46 Gesigneerd - gedateerd 1949 - "LE VELO CLUB SCHAERBEEKKOIS A RIK VAN STEENBERGEN 1949"
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique