ЛОТ 3539:
LEONOR FINI (1907 - 1996)
Продан:
€30 - €100
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
LEONOR FINI (1907 - 1996)
"Reflexions" - Ets - Gesigneerd in potlood - Genummerd 86/150 - 45 x 37 cm - Achteraan certificaat
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique