ЛОТ 3542:
THEO VAN RYSSELBERGHE (1862 - 1926)
Продан:
€100 - €200
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
"Emile Verhaeren" - Ets in kleur - Monogram - Gedateerd 1917 - Tirage de 14 ex. Japon ancien - 44 x 22 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique