ЛОТ 3546:
ALBERT SAVERYS (1886 - 1964)
Продан:
€30 - €100
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
ALBERT SAVERYS (1886 - 1964)
"Vaart van Damme" - Litho - Gesigneerd in de plaat - genummerd 255/350 - 45 x 66 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique