ЛОТ 3548:
VALERIUS DE SAEDELEER (1867 - 1942)
Продан:
€30 - €100
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
"Winterlandschap" - Kleurets - Gesigneerd in de plaat - Geëtst door ARMAND APOL - Epreuve d'artiste - 55 x 57 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique